HomeShowroom uitverkoopSensation 3000 showroommodel

Sensation 3000 showroommodel

Let op; Dit is een showroommodel, in de uitvoering medium, 80×200.

Matras met side to side pocketvering

De Sensation 3000 is een uitstekend matras met een unieke 5 side to side pocketvering. Het biedt niet alleen extra ondersteuning aan de zijkanten van het matras, maar zorgt ook voor een goede drukverdeling.

Sensation 3000 showroommodel

Let op; Dit is een showroommodel, in de uitvoering medium, 80×200.

Matras met side to side pocketvering

De Sensation 3000 is een uitstekend matras met een unieke 5 side to side pocketvering. Het biedt niet alleen extra ondersteuning aan de zijkanten van het matras, maar zorgt ook voor een goede drukverdeling. Voor een goede nachtrust is het belangrijk dat de lichaamsdelen die het meest uitsteken, kunnen profiteren van een perfect ligcomfort, zodat je zonder problemen van zij naar zij draait. De Sensation 3000 heeft een wat steviger ligcomfort maar geeft extra soepelheid in de schouders.

De afdeklaag van het matras bestaat uit een 3cm dikke Hybrid schuim afdeklaag. Hybrid foam is een uitstekend ventilerend materiaal met een lange levensduur en drukverlagende eigenschappen. Dit maakt het comfort aangenaam.

Luxe tijk

Kenmerkend voor alle Sensation matrassen is dat ze zijn voorzien van een luxe matrashoes, ook wel tijk genoemd, die bestaat uit 300 gram antiallergische dubbeldoek en is afritsbaar om de tijk te kunnen wassen. Door de luxe paneeldoorstikking krijgt u een aangenaam koel slaapklimaat en een optimaal comfort. Dat is nog eens lekker liggen.

Sensation 3000 onderhouden

We raden je aan om het Sensation 3000 matras in het begin elke twee weken om te draaien. Dat mag van hoofd- naar voeteinde als van de boven- naar de onderkant. Op die manier worden alle pocketveren evenredig belast en doe je langer met je matras.

Stofzuigen raden we af. Hierdoor neemt de werking van de probiotica in de stretch mogelijk af. Gebruik een goede molton voor optimale bescherming.

 

Afmeting

80/200

Matras kern

Side-to-side pocketveer

Hoogte

25 cm

Materiaal tijk

Damast met paneeldoorstikking van antiallergische watten

Hardheid

Standaard (tot 80 kg)

Handvatten

Ja

Antiallergisch

Ja

Merk

Garantie

5 jaar op fabricagefouten

Heeft u vragen?

Heeft u een vraag over ons assortiment of heeft u behoefte uit deskundig advies en uitleg over de vele mogelijkheden die er bestaan? Bezoek onze ruime showroom of neem contact op met een van onze specialisten. We helpen u graag verder.

Direct bellen Direct mailen Bezoek onze showroom

Bekijk ook

Sale
Oorspronkelijke prijs was: €995,00.Huidige prijs is: €395,00.
Sale
Oorspronkelijke prijs was: €995,00.Huidige prijs is: €395,00.
Sale
Oorspronkelijke prijs was: van €740,00.Huidige prijs is: voor €555,00.
Sale
Oorspronkelijke prijs was: van €1.060,00.Huidige prijs is: voor €795,00.
Sale
Oorspronkelijke prijs was: van €873,00.Huidige prijs is: voor €655,00.